0912 727 4771

66 98 06 47

66 47 74 07

تهران – خیابان ولی عصر – کوچه حسین سخنور

پلاک31 –طبقه 4 –  واحد13

ترالی پانسمان

ترالی پانسمان تولید شده شرکت شفا گستر ساخته شده از ورق استیل بهداشتی مقاوم و استاندارد ، دارای 2 طبقه و دارای چرخ های مرغوب بیمارستانی ترمز دار می باشد.

ترالی پانسمان

یکی از محصولات پر کاربرد در هر بیمارستان و کلینیک ترالی پانسمان است .

ترالی جزو تجهیزات هتلینگ بیمارستانی است. ترالی واحد متحرکی است که کاربرد آن حمل و جابجایی تجهیزات پزشکی و حمل دارو در بیمارستان می باشد. داروها و تجهیزات ترالی از قبل آماده شده اند تا در زمان مورد نیاز بتوانند آن را سریع در اختیار اورژانس قرار داد.

ترالی بیمارستان یکی از تجهیزات پرکاربرد می باشد که هم در احیای و رسیدگی به حال بیمار کمک میکند و هم نقش موثری در راحتی کار پرستاران و پزشکان ایفا میکند. از این رو باید جنس این ترالی ها خوب و با کیفیت باشد.که اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی بر تولید استاندارد آنها نظارت دارد.
ترالی بیمارستان انواع مختلفی دارد مانند ترالی حمل کپسول، ترالی حمل پرونده و ترالی پانسمان که هرکدارم برای قسمتی از بیمارستان تهیه شده است. در ادامه این مطلب به معرفی تعدادی از ترالی های بیمارستانی میپردازیم.

بعد از هربار استفاده از ترالی باید طبق لیست تجهیزات آن تکمیل شود و همچنین چیدمان این وسایل باید طوری قرار بگیرند که تمامی پرسنل در هر شیفتی بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و همچنین اینکه برای دسترسی راحت تر به داروها و تجهیزات ترالی باید برچسب های روی تجهیزات ترالی خوانا و خوش خط نوشته شود. تمامی تجهیزات و وسایل ترالی بعد از هر بار استفاده شدن از طریق حرارت استریل می شوند. تفاوت استریل کردن با ضد عفونی کردن در این است که استریل کردن باعث حذف تمامی موجودات زنده و غیر زنده از سطح وسایل میگردد اما ضد عفونی کردن به معنی کاهش تعداد میکروارگانیسم های روی وسیله به اندازه ای است که توان ایجاد بیماری در انسان را نداشته باشند.